SPRAWDŹ OPINIE
Zapraszamy do sprawdzenia opinii o naszych obiektach:
1) Portal eholiday
2) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
3) Zespół Szkół Gminy Izbicko
4) Portal Brzeg24
5) Publiczna Szkoła Podstawowa w Gierałcicach
6) Portal TurGazeta
NASZE OBIEKTY
OFERTY SPECJALNE
Telefon kontaktowy: 607 399 967
 • noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach
  Imprezy integracyjne
  Organizujemy profesjonalne i najlepsze imprezy integracyjne dla firm, a to ze względu na liczne atrakcje dostępne na terenie Sieci hoteli Gorzelanny!
 • Rev Full
  4 sale biznesowo-konferencyjne
  Prezentujemy Państwu 4 doskonale wyposażone sale bankietowo - konferencyjne

Imprezy integracyjne w górach


Imprezy integracyjne to doskonała okazja do poznania siebie i swoich podwładnych z zupełnie różnych stron. Takie spotkania przy naszym udziale pomagają zrelaksować się oraz przysłowiowo naładować akumulatory do dalszej pracy.


Organizujemy:
 • imprezy integracyjne
 • imprezy firmowe
 • team building
 • pikniki
 • wieczory tematyczne


Oferujemy:
 • kompletne wyposażenie zawodników
 • szkolenie, ubezpieczenie
 • atrakcyjne ceny
 • fakturę VAT


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dla firm. Do pobrania tutaj.
noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach


Balon na uwięzi

Nowatorskie rozwiązanie turystyki lotniczej dla turystów od 4 roku życia, umożliwiające w bezpieczny sposób wzniesienie się na wys. 80 m.w specjalistycznych siedzeniach jednocześnie dwóm osobom za pomocą balonu helowego o wyporności ok.300 kg. Cały lot zajmuje ok. 10 minut W tym czasie można podziwiać przepiękną okolicę z lotu ptaka.
noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach


Park Linowy

Parki linowe to wspaniała forma spędzania wolnego czasu wywodząca się z Francji. Uczestnicy programów linowych uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę leku wysokości czy strachu. Park linowy to wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach lub palach. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od 8 roku życia o minimalnym wzroście 130 cm.

Już od kwietnia czekają na Was stacje składające się z mostów, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów: na drabince, trapezie czy na deskorolce dodatkowo atrakcje Big Swing oraz przejazd na linie nad Kąpieliskiem Leśnym - 200 m. Przygotujemy odpowiedni program, dzięki któremu Twoi pracownicy poznają swoje mocne strony, staną się dużo bardziej zgrani, intensywnie wypoczną i ze zdwojoną siłą powrócą do swych obowiązków.

Nasz park budowany jest według międzynarodowych zasad i standardów wyznaczonych przez światową organizację ACCT (Ropes Course Construction Standards, 2004).
noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach


Basen w Hotelu Gorzelanny

Podczas pobytu w Hotelu Gorzelanny mają Państwo możliwość korzystania z basenu, sauny suchej, łaźni parowej oraz Jacuzzi z 50% zniżką - 10zł/os/h
noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach


Kręgielnia w Hotelu Gorzelanny

Zapraszamy na profesjonalną i nowoczesną 4 torową kręgielnię wraz z barem nocnymi i dyskoteką dla 250 osób. To świetne miejsce do zabawy i rywalizacji, spróbowania własnych sił w grze w kręgle. Chcesz zintegrować zespół, miło spędzić czas, spróbować swoich sił w emocjonujących rozgrywkach bowlingu? Organizujemy turnieje bowlingowe połączone z integracją dla grup zorganizowanych.
noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach


Instytut zdrowia i urody YASUMI

SPA w Hotelu Gorzelanny to kraina harmonii i ukojenia w pędzącej rzeczywistości. Ekskluzywne miejsce, w którym zatrzymują się wskazówki zegara, a stres i problemy przestają mieć znaczenie. Oferta naszego spa przygotowana jest z myślą o Gościach Hotelu, o ludziach biznesu, dla których odpoczynek ducha i ciała jest niezbędny do nabrania energii oraz oddalenia się od rzeczy przyziemnych.
noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach


Quady

Jedną z bardzo atrakcyjnych i niezwykle popularnych form urozmaicenia scenariusza imprezy integracyjnej jest przejażdżka quadami - pojazdami, które bez problemu pokonują każdą przeszkodę, niestraszne im urwiska, pagórki czy bagna. To idealna rozrywką dla osób lubiących wyzwania i pasjonujące przygody. Nasza oferta obejmuje zarówno rekreacyjną przejażdżkę quadami, połączoną z nauką jazdy, jak i bardziej ekstremalne wyprawy, wzbogacone o gry terenowe, przeprawy i wyścigi.
noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach


Paintball

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanych przez nas imprezach paintballowych. Paintball to sport polegający na strzelaniu żelatynowymi kulkami wypełnionymi farbą ze specjalnie przygotowanych do tego celu markerów (karabinków). Uczestnicy zabawy podzieleni na zespoły mają do wykonania rozmaite misje i zadania. Niebagatelne znaczenie w czasie rozgrywki ma współpraca między członkami drużyny i ich zdolności przywódcze. Dlatego już od momentu powstania paintballu jest on wykorzystywany przez firmy na całym świecie jako narzędzie integracji kadry pracowniczej. Jest to także świetny sposób na odreagowanie stresu i oderwanie się od codzienności.

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia . Jest sportem , w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi , a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu.

Przygotowujemy całe zaplecze techniczne i organizacyjne tak aby nie musieli się Państwo niczym martwić podczas imprezy, lecz móc w 100% korzystać z proponowanych atrakcji.

Cennik:
Paintball - 30 zł/100 kul, 45 zł/200 kul, 60 zł/300 kul, 75 zł/400 kul
Paintball na małych markerach (dla dzieci od 8 roku życia) - 30 zł/70 kul lub 50 zł/140 kul
ASG - 45 zł/200 kul, 60 zł/400 kul, 75 zł/600 kul
Paintball nocny - 45 zł/100 kul, 60 zł/200 kul (z użyciem światła chemicznego)
Paintball nocny na małych markerach (dla dzieci od 8 roku życia) - 45 zł/75 kul, 60 zł/100 kul
ASG nocne - 40 zł/100 kul (z użyciem światła chemicznego)

W cenie zajęć:
- marker
- maska
- mundur
- kamizelka taktyczna
- ochraniacz na korpus
- rekwizyty
- instruktor prowadzący scenariusze
- przeprowadzenie szkolenia z bezpieczeństwa i obsługi sprzętu podczas gier paintballowych / ASG

Strzelnica

Doskonałe miejsce do zmierzenia się ze współpracownikami w grze celnościowej. Koszt wynajęcia strzelnicy - 400zł za dwa stanowiska i 2 szt. profesjonalnych łuków.

Segway

Wszystkim zależy aby organizowany przez nich event zyskał uznanie i na długo zapadł w pamięć. Sposobem na nietuzinkowe uatrakcyjnienie wszelkich spotkań, konferencji, imprez integracyjnych czy festynów, jest wykorzystanie innowacyjnego Segway’a. Segway wzbudza entuzjazm i wywołuje uśmiech na twarzach u osób w wieku od 5 do 105 lat. Ponadto intuicyjny i łatwy w obsłudze dostarcza wyjątkowych wrażeń, osobom o zróżnicowanej możliwości ruchowej.

XBOX 360 Kinect

Konsola Xbox 360 z kontrolerem Kinect została opracowana z myślą o zabawie, uczestnicy mogą sterować ruchami swojego ciała Hotelami na ekranie, mogą grać zbiorowo w tenisa lub wyścigi samochodowe itp.. Czujnik ruchu, kamera oraz mikrofon pozwalają urządzeniu odbierać rzeczywistość i przenosić ją do konsoli i na ekran. Uczy, bawi i promuje wysiłek fizyczny oraz przy niektórych grach rywalizację.
Blog

HOTEL GORZELANNY ****

4-gwiazdkowy hotel położony w atrakcyjnej lokalizacji, nad jeziorem w górach [...]

Blog

Ośrodek Gród Piastów

Zapraszamy Państwa na wypoczynek nad nasze przepiękne morze bałtyckie. [...]

Blog

Ośrodek ZŁOTY-POTOK

Ośrodek wypoczynkowy Złoty-Potok to domki letniskowe w Górach Opawskich [...]

Blog

Ośrodek Harnaś

Ośrodek Harnaś jest obiektem trzygwiazdkowym, położonym w Beskidach [...]