SPRAWDŹ OPINIE
Zapraszamy do sprawdzenia opinii o naszych obiektach:
1) Portal eholiday
2) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu
3) Zespół Szkół Gminy Izbicko
4) Portal Brzeg24
5) Publiczna Szkoła Podstawowa w Gierałcicach
6) Portal TurGazeta
NASZE OBIEKTY
OFERTY SPECJALNE
Wybierz język:
Telefon: 881 328 081    | E-mail: info@hotelgorzelanny.pl
  • noclegi w górach, pobyty w górach, wczasy w górach
    4 sale biznesowo-konferencyjne
    Prezentujemy Państwu 4 doskonale wyposażone sale bankietowo - konferencyjne
  • Rev Full
    Imprezy integracyjne
    Organizujemy profesjonalne i najlepsze imprezy integracyjne dla firm, a to ze względu na liczne atrakcje dostępne na terenie Sieci hoteli Gorzelanny!

Szkolenia zespołowe


Zbigniew Maciejewski – trener, coach MLC. Ukończył Szkołę Trenerów „Sieć“ we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji Terapii "Plus" (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne) oraz dwuletnie Studium Coachingu w Warszawie.

Dbając o rozwój zawodowy kontynuuje naukę w Szkole Pomagania Rodzinie - stopień zaawansowany. (w ujęciu systemowym) we Wrocławiu. Ukończył Trening Zastępowania Agresji w Warszawie oraz Trening Dramowy dla Trenerów w Warszawie. Swoje kompetencje i umiejętności doskonali również w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Prowadzi autorskie warsztaty w oparciu o metodę dramy TIE (Theatre in Education) Teatru Forum dla szerokiej grupy docelowej: psychologów, pedagogów, nauczycieli, terapeutów, jednostek mundurowych, menedżerów, kierowników, dyrektorów. Posiada szerokie doświadczenie w kreatywnym nauczaniu nauczycieli oraz w motywowaniu uczniów do nauki.

Zafascynowany m.in. wykorzystaniem dramy w procesie grupowym. Prowadzi zajęcia z dramy na UAM w Poznaniu. Współpracuje z Fundacją „DR CLOWN” w Opolu prowadząc warsztaty dla wolontariuszy.

Współpracuje z urzędami miast, organizacjami, fundacjami oraz szkołami projektując i prowadząc zajęcia warsztatowe dla różnych grup docelowych. Od 7 lat współtworzy i realizuje projekt “Szkoła wolna od narkotyków i przemocy”, w ramach którego wspiera dyrektorów, policjantów, nauczycieli w tworzeniu adekwatnych strategii działania. Pracuje również z zespołami integracyjnymi towarzysząc im w kształtowaniu i wdrażaniu efektywnych sposobów współdziałania. Współpracuje z wieloma PPP w całym kraju.

Od roku 2012 do dziś odpowiedzialny za prowadzenie warsztatów interpersonalnych dla Służb Dyspozycyjnych w ramach Projektu Opolskie Bezpiecznie organizowany przez FRDL Opole.

Natomiast od roku 2013 odpowiedzialny za warsztaty interpersonalne dla nauczycieli w ramach Projektu Szkoła Bliższa Prawu organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu.

W ramach Projektu Otwarte Drzwi w Przyszłość organizowany przez FRDL - Opole odpowiedzialny za szkolenie Kadry Pedagogicznej z Publicznego Gimnazjum w Dobrodzieniu.

Tworzy i realizuje projekty autorskie, których tematyka związana jest m.in. z trudnymi sytuacjami zawodowymi, np. kierowaniem konfliktem w grupach, zespołach pracowniczych lub innych relacjach interpersonalnych.

Jako coach ma doświadczenie w prowadzeniu coachingu zespołowego mającego na celu optymalizację funkcjonowania członków zespołu. W coachingu indywidualnym wspiera klientów w zakresie rozwoju i doskonalenia umiejętności menedżerskich oraz planowania kariery zawodowej. Posiada szerokie doświadczenie w cachingu systemowym. W mentoringu dba o rozwijanie nowych strategii myślenia i działania np. poprzez przekraczanie wewnętrznych oporów i lęków.

Od lat wierny swojej pasji - paralotniarstwu– rozwijanej w różnych zakątkach świata.


Pobierz całość w PDFBlog

Ośrodek Gród Piastów

Zapraszamy Państwa na wypoczynek nad nasze przepiękne morze bałtyckie. [...]

Blog

Ośrodek CHROBRY

Ośrodek CHROBRY zapewni naszym Gościom komfortowy wypoczynek w dobrej cenie [...]

Blog

Ośrodek ZŁOTY-POTOK

Ośrodek wypoczynkowy Złoty-Potok to domki letniskowe w Górach Opawskich [...]

Blog

Ośrodek Harnaś

Ośrodek Harnaś jest obiektem trzygwiazdkowym, położonym w Beskidach [...]