NASZE OBIEKTY
Slide background
Slide background
Slide background

Park linowy
Wycieczka do parku linowego to wspaniała atrakcja dla całej rodziny. Jest to aktywny wypoczynek, a na dodatek wspaniała przygoda dla wszystkich. Dawkę adrenaliny zapewnia wysokość z kolei organizatorzy całkowite bezpieczeństwo. Pozwól sobie na bezpieczną adrenalinę. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

System naszego parku linowego został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą.


Co czeka na Was w naszym Parku linowym?

- Wysokościowy tor linowy składa się z dwóch tras: uniwersalnej i extreme. Przeszkody jakie można spotkać w parku to różnego rodzaju mosty, kładki, belki, huśtawki, siatki, zjazdu, jazdę na deskorolce, itp. Każdy uczestnik zabawy zostaje wyposażony w sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkolony z zasad poruszania się. Nabraniu wprawy służą 3 dolne stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią.

- Dinopark - trasa przygotowana specjalnie dla najmłodszych naszych Gości, dostępną dla dzieci od 3 roku życia. Dzieciaki przechodzą przez proste kolorowe przeszkody i doskonale się bawiąc poprawiają swoją kondycję i koordynację ruchową. (DinoPark wliczony jest w cenę biletu do Parku ROSENAU)

- BIG SWING - atrakcja dla odważnych - skok na wahadle

- Zjazd na linie nad kąpieliskiem


Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem parku linowego oraz z regulaminem.